• Uživatelské galerie V.I.P.
 Arielll
Chcete zde být uvedeni?

Med na pečení

Samostatná poradna pro tento druh pečení

Moderátor: OlgaC

Pravidla fóra
Nezapomínejte výstižně pojmenovat název tématu.
Témata pojmenovaná např: "Prosím pomoc" nebo "Potřebuji poradit" mohou být bez dalších upozornění vymazána.
!! Než se zeptáte: zkusili jste nejprve funkci HLEDEJ (vpravo nahoře)?. Je velice obtížné odpovídat stále dokola na ty samé otázky, které jsou již na fóru dávno zodpovězeny.
A jste v poradně, každý pochopí, že chcete poradit. Není tedy nutné to v nadpisu zdůrazňovat.

Med na pečení

Nový příspěvekod Jarek » 7. červen 2011, 13:28

Nevíte někdo co je to med na kterém je napsáno, že je to med výhradně na pečení? Mají ho v kauflandu za 54,90 kč. Přes sklenici vypadá konzistencí stejně jako normáln í med. Je na něm napsáno, že je to směs medů z evrtopské unie, ale to je napsáno na většině obchodákových medů. Jde mi hlavně o to , aby byly upoečené perníčky jak chutově a tak i vzhledově stehjné jako z meedo který je i do čaje. Nemátze někdo zklušenost? POradte prosím. MOc vám děkuju.
TENTO ÚČET BYL ZABLOKOVÁN. NEPOSÍLEJTE SOUKROMÉ ZPRÁVY, UŽIVATEL NEMÁ MOŽNOST SI JE PŘEČÍST.
TENTO ÚČET BYL ZABLOKOVÁN. NEPOSÍLEJTE SOUKROMÉ ZPRÁVY, UŽIVATEL NEMÁ MOŽNOST SI JE PŘEČÍST.
Jarek
Zdomácnělý(á)
Zdomácnělý(á)

Obrázky: 491
Zůstatek v hotovosti: --
V bance: --
Věk: 25
Křestní jméno: Jaroslav
Specializace: vše kolem cukrařiny

Re: Med na pečení

Nový příspěvekod dorticek » 12. srpen 2011, 10:35

Ahoj Jarku vyzkoušela jsem hodně medů v různých cenách ale z vlastní zkušenosti můžu říct že do obchodu bych pro med na perníčky už nešla.Jedině od včelařů.Když zklamali domácí dodavatelé tak jsem kupovala přes internet a taky byl super.
dorticek
Stálice
Stálice

Obrázky: 615
Zůstatek v hotovosti: 1408.58
V bance: 3047.75
Věk: 54
Křestní jméno: Alena
Specializace: babička 4 krásných vnuček

Re: Med na pečení

Nový příspěvekod Jarek » 12. srpen 2011, 22:38

J0 díky za odpověd. Už jsem ani nečekal, že se někdo ozve, protože vím, že pekníkáři kupují hlavně od českých včelařů. Já právě kupuji v Kauflandu med, myslím, že se jmenuje Honey a nebo ještě jeden s takovým zavíratelným víčkem na kovovém pantu něco jako býval dříve uzávěr na láhvi od piva. Ty právě bývají řidší, ale nějak jsem nepocitoval žádné problémy při pečení perníčků a tak když jsem přišel na to, že prodávají i ten levný med na pečení tak jsem jen chtěl vědět co je to zač a jestli to stojí za to kupovat.
Jarek
Zdomácnělý(á)
Zdomácnělý(á)

Obrázky: 491
Zůstatek v hotovosti: --
V bance: --
Věk: 25
Křestní jméno: Jaroslav
Specializace: vše kolem cukrařiny

Zpět na Perníčky a vánoční cukroví