Stránka 1 z 1

Plán akcí na rok 2014

Nový příspěvekNapsal: 24. leden 2014, 23:50
od Michael
Zde si vyplňujte přibližné (nebo samozřejmě i přesné ;) ) termíny. Ceny se vyplňují orientačně, na každý srazík se pak zvlášť vyrobí téma, kde bude vše dostatečně upřesněno.

Snažte se zachovávat mezi jednotlivými srazy rozumný rozestup, pokud se bude nějaký sraz křížit s již zablokovaným termínem jiné akce, nebude na něj poskytnut prostor pro organizaci !

Tak s tím prosím počítejte a zajistěte si termín dostatečně dopředu.


Pokud plánujete sraz v příštím roce, zarezervujte si některý ze zvolených termínů. Bylo by vhodné celý příští rok zkoordinovat tak, aby nebylo příliš mnoho srazů za sebou a tím pádem lidem nezbývaly na takováto setkání finance.
Než začnete vyplňovat dotazník, přečtěte si prosím následující pokyny:
V poli Měsíc akce si prosím zvolte takový měsíc, který pokud možno není obsazen žádným dalším srazem +- alespoň 40 dnů okolo. (v případě domácích mini-srazíků lze i méně).
V poli Kde vyplňte přibližnou lokalitu srazu.
V poli Počet lidí vyplňte předpokládanou kapacitu sálu vč. organizátorů a předvádějících.
V poli Zápisné vyplňte orientační náklady pro účastníky (bez ubytování a stravy).
V poli Ubytování vyplňte orientační náklady pro účastníky za osobu na noc.
V poli Jídlo opět orientační průměrnou cenu jednoho obědu.
V poli Datum akce od-do pokud víte, vyplňte.
V poli Zaměření, pokud víte, uveďte krátký popis
V poli Poznámka uveďte další předpokládané záležitosti, pokud nějaké jsou.

Doufám, že toto přispěje ke spokojenosti všech a nebude se stávat, že se v jednom měsíci střetne více akcí a lidé pak nevědí kam dříve, nehledě na to, že to výrazně zatěžuje domácí rozpočet.

Poznámka: Zde uveřejněné akce předpokládají otevřený sraz, kam se může přihlásit kdokoliv. Proto prosím nerezervujte a zbytečně neblokujte termíny pro uzavřené skupinky přátel, do kterých se nemůže přihlásit nikdo nový, či je přihlášení nových limitováno velmi omezeným počtem.