• Uživatelské galerie V.I.P.
 Arielll
Chcete zde být uvedeni?

Přestavovací sada 0,3 pro Airbrush TG216

Vaše dotazy pro Airbrush set.

Moderátor: LentilkaHK

Přestavovací sada 0,3 pro Airbrush TG216

Nový příspěvekod jarkahanzelkova » 28. leden 2018, 14:23

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli má někdo tuto přestavovací sadu 0,3(jehla, tryska,kryty trysky a gumové těsnění). Airbrush sadu jsem dostala je to model TG216 z Dortových pomůcek pistolka jednočinná TG-135B s 0.4 tryskou.Muj dotaz zní jestli měl někdo z Vás taky problém s tou přestavovací sadou nefunguje jak má.Prská má širší rozstřik než 0.4, pulsuje . Tryska s 0.4 to nedělá.Měli jsme to několikrát rozebrané vyčistěné alkoholem i vodou.Jsem z toho už nešťastná nevím co s tím ohledně rozebírání si nemyslím že to je špatně složené moc možností jak to složit tam není .Prosím poradíte mi někdo ?? :stydlin: :nechapu:
jarkahanzelkova
Mlčoch
Mlčoch

Zůstatek v hotovosti: 100.04
Věk: 41
Křestní jméno: Jarka

Re: Přestavovací sada 0,3 pro Airbrush TG216

Nový příspěvekod Jaruš » 28. leden 2018, 22:06

U nás mi čistí pistolku manžel a tak jsem se ho ptala čím by to mohlo být a on říkal, že pod tím táhlem kterým stříkáš je nějaký pístek nebo jak bych to vysvětlila a ten když se ucpe tak to dělá tuhle neplechu.
Jaruš
Globální moderátor
Globální moderátor
Zabydlený(á)
Zabydlený(á)

Obrázky: 484
Zůstatek v hotovosti: 7816.63
Věk: 42
Křestní jméno: Jaroslava
Specializace: Lehárko v lese :-)

Nový příspěvekod jarkahanzelkova » 28. leden 2018, 22:34

Děkuji za odpověď vy máte asi dvojčinnou pistolku že reguluje tlak vzduchu a množství barvy já mám jednočinnou takže vzduch jde pořád akorát tahem dozadu zajede jehla a začne téct (stříkat barva).Ono když na to přijde tak mám po problému protože jsem při utahování trysky to přehnala :stydlin: a je to v ... :oops: tryska odpadla od závitu :tlucu: .Ale jinak by mě to zajímalo co s tím asi mohlo být. Jakou používáte na dorty pistolku máte jednočinnou nebo dvojčinnou a jaký průměr trysky na dortíky používáte ? :?: Mám 0,4 trysku ale zdá semi že je tam dost široký rozstřik že to nedělá tenké čáry. Proto ta sada přestavovací no ale teď nevím no. Mám už vyhlídnutou jednočinnou pistolku 0,3 za 400,- na Alli ale jít do toho nebo ne :roll: nebo to vyjde skoro nastejno 0,3 a 0,4 ?
jarkahanzelkova
Mlčoch
Mlčoch

Zůstatek v hotovosti: 100.04
Věk: 41
Křestní jméno: Jarka

Nový příspěvekod Jaruš » 30. leden 2018, 14:40

Mám dvojčinnou, když jsem jí chtěla manžel rezolutně rozhodl že se koupí pořádná.
Ne že bych nenakupovala na Alíku, ale tohle jsem nechala absolutně na manželovi. Protože přece jen tomu rozumí víc.
Takže jsme kupovali v Brně přímo v prodejně fengda.
A už jsem i využila náhradní díly.
Takže u tohoto za mě raději připlatit :)
Jaruš
Globální moderátor
Globální moderátor
Zabydlený(á)
Zabydlený(á)

Obrázky: 484
Zůstatek v hotovosti: 7816.63
Věk: 42
Křestní jméno: Jaroslava
Specializace: Lehárko v lese :-)

Zpět na Poradna pro Airbrush set