• Uživatelské galerie V.I.P.
 Arielll
Chcete zde být uvedeni?

Ověřený uživatel - výhoda pro pravidelné návštěvníky

Důležitá upozornění a podstatné informace na jednom místě.

Moderátor: Michael

Re: Ověřený uživatel - výhoda pro pravidelné návštěvníky

Nový příspěvekod Romík » 18. leden 2014, 23:08

Asi jsem to špatně napsala, srazy jsou úžasný, vždy se mi tam moc líbilo a vím, že pojedu znovu. Mám zde mnoho kamarádek i kamarádů. Setkáváme se i malá sestava dortařek u nás v blízkosti bydliště a je mi s váma moc dobře. Proto nechápu to barevný skupinkování a i ověřený uživatel může zklamat. Peti, neboj a na sraz se klidně vydej, uvidíš, že se Ti bude líbit.
Romík
Zapojující se začátečník
Zapojující se začátečník

Obrázky: 0
Zůstatek v hotovosti: 106.94
Věk: 51
Křestní jméno: Romana

Nový příspěvekod Jaruš » 18. leden 2014, 23:24

Ahoj Romi ;)
Máš štěstí, že jsi napsala že se ti srazíky líbí, jinak bych si to brala osobně.
A s těma barvičkama no tak koukni ty už jsou zrušený, máte všichni modrou barvičku, a ber to tak i nejlepší kamarádka tě může zklamat a budeš kvůli tomu bez přátel? To asi ne a tak do ověř koutku se hlásí ti kteří mají zájem a nebo je tam navrhnou ti ostatní o kterých si myslí, že budou mít zájem a jsou v pohodě.
A páč vím, že v pohodě jsi tak tě klidně navrhnu :D
Jaruš
Globální moderátor
Globální moderátor
Zabydlený(á)
Zabydlený(á)

Obrázky: 484
Zůstatek v hotovosti: 7801.19
Věk: 41
Křestní jméno: Jaroslava
Specializace: Lehárko v lese :-)

Nový příspěvekod Romík » 18. leden 2014, 23:41

Jaruš, moc Tě zdravím a doufám, že se brzy za náma podíváš na srazík. Že jsou barvičky zrušený to vím . Ale opět tu vzniká něco...
Kamarádek zde mám dost i bez skupinek a jsem za to ráda. Děkuji Ti za důvěru,ale prosím, nikam mě nenavrhuj.
Romík
Zapojující se začátečník
Zapojující se začátečník

Nový příspěvekod Hanys77 » 19. leden 2014, 00:36

Romík píše: Že jsou barvičky zrušený to vím . Ale opět tu vzniká něco...
Kamarádek zde mám dost i bez skupinek

Jenom upřesňuju, že to "něco" co tu vzniká, není žádný elitářský chat, nebo nějaké výsostné území pro vyvolené.

Je to pouze bezpečnější místo, než veřejné prostranství, kam může kdokoliv, kdo tudy projde. Je to prostor pro řešení citlivějších, zneužitelných témat. Není to nic, co by povyšovalo uživatele nad ostatní, nebo vylučovalo neověřené z dění na Dortomanii. Nebo dokonce zamezovalo vzniku dalších přátelství mimo tento kout :nechapu:

Je to jen způsob, jak alespoň částečně eliminovat možnost zneužití informací, které poskytujete na veřejném fóru.
Není důležité vědět, ale vědět, kde to najít :)
Selžou-li všechny pokusy, přečti si návod k použití
Hanys77
Globální moderátor
Globální moderátor
Zdomácnělý(á)
Zdomácnělý(á)

Obrázky: 269
Zůstatek v hotovosti: 8101.75
Věk: 40
Křestní jméno: Hanka
Specializace: cukrářka amatérka, ale baví mě to :o)

Nový příspěvekod Romík » 19. leden 2014, 13:16

Pravidla ověř koutku jsem si přečetla, dokonce i všechny komentáře, takže není třeba mi to opakovat. Jen jsem napsala,že to cítím jinak. Asi nejsem sama,ale já to napsala.
Už jen proto, že DM potřebuje pomoc a platící osoba nakonec nebude mít přístup ke všemu jen proto,že nemá čas sedět u počítače a nebo s počítačem není takový kamarád, aby přispíval? A nebo sem chodí pro radu, ale sám nemá to sebevědomí něčím přispět, A uživatel kterému nestálo ani za to poslat 250,- Kč za rok, a že jich je, se dostane všude protože se projevuje, třeba jen tlacháním. Jenom kolik je tu registrovaných a k dnešnímu dni je 309 plateb a to někdo platil i 3x. Docela smutné nemyslíte? I mě tam chybí pár jmen, o kterých jsem si myslela, že zaplatí a nic. A přitom vím, jak jim dortoška moc pomohla.
Toto je můj poslední příspěvek na toto téma, omlouvám se všem, koho jsem tím naštvala a nebo nějak jinak rozohnila. Nezlobte se na mě , ale já to opradu, tak cítím.
Romík
Zapojující se začátečník
Zapojující se začátečník

Nový příspěvekod Lenka23 » 19. leden 2014, 13:35

Romčo,je dobře,že jsi napsala,jak to cítíš.Každý má jiný názor.Já koutek pro ověřené uživatele vítám.Velmi často jsem něco napsala a pak mě napadlo,že je to hodně osobní , nebo,že to je něco co nemusí vědět každý a nebo to co napíšu, může proti mě někdo použít a příspěvěk jsem ani neodeslala.V koutku pro ověřené uživatele si připadám bezpečněji.
Naposledy upravil Lenka23 dne 19. leden 2014, 17:36, celkově upraveno 1
Lenka23
Mise přispivatel dokončena

Obrázky: 839
Zůstatek v hotovosti: 356.25
V bance: 1056.50
Věk: 38
Křestní jméno: Lenka

Nový příspěvekod Michael » 19. leden 2014, 14:25

Nespojujte nespojitelné.
Koutek pro ověřené je tu pro ty, kteří jsou velice aktivní. To ale neznamená, že tím automaticky získají přístup na témata a akce, které plánujeme jen a pouze pro platící. Platící toho dostanou časem mnohem víc, než jen jeden uzavřený koutek.

Zpřístupnit koutek pro ověřené všem platícím, to by znamenalo popřít to, o čem tento koutek má být. Tedy o bezpečí.
Za bezpečí se nedá přece zaplatit - to by už nebylo bezpečí, ale velké nebezpečí. Zaplatit může kdokoliv, koho nikdo nezná.
Michael
Administrátor
Administrátor
Zabydlený(á)
Zabydlený(á)

Obrázky: 658
Zůstatek v hotovosti: 9143.94
V bance: 0.17
Věk: 43

Nový příspěvekod Esther » 19. leden 2014, 16:43

Než jsem to pročetla, mám plnou hlavu věcí, které chci napsat, tak doufám, že se do toho nezamotám..
Petro, klidně mi kdykoliv písni sz a můžem se vidět..
Nobsti, ty jsi prostě nezaměnitelná kočička.. A Olomouc je krásná, jenže já stejně nejsem olomoučačka.. Jsem a navždy budu přivandrovalec.

A k tomu koutku.. Chápu, co píše Romík, ale zaprvé souhlasím s Michaelem, že jsou to dvě odlišné věci a zadruhé jsem přesvědčena, že je nesmyslné dívat se na to jako na nějaký vip koutek. Přesně, jak píše Lenka. Tohle je veřejný server. Jako by si člověk stoupl na náměstí s kamarádkou a mluvily spolu přes amplión.. Asi by nechtěly rozebírat manželské soužití nebo platové výměry. To si asi zajde do kavárny, sedne do KOUTKU a tam si o tom v klidu a tichosti poklábosí. A takhle vnímám koutek. Taky se tam ráda sejdu s každou kamarádkou i více kamarádkami a můžu mluvit o něčem třeba z "manželského soužití" aniž by to ten někdo hned zatepla řekl manželovi. Říkám to v přirovnáních, samozřejmě nepomlouváme manžely. Ale asi je to srozumitelný, že?!

P. S. Prosím, mám vypnuté smajlíky a nevím, co s tím.. Můžete mi někdo pomoc? Nemůžu vyjadřovat emoce.. Teda, zjistila jsem, že v jiném tématu emoce vyjadřovat můžu, jen asi tady ne.
Esther

Obrázky: 98
Zůstatek v hotovosti: 168.59
Křestní jméno: Slávka
Specializace: Začínám, zkouším, učím se.

Nový příspěvekod Indrová » 19. leden 2014, 18:50

Taky se připojuji, Petro (mojanek) a Slávko (Esther) i když jsem z Přerova, ale do Olomouce často jezdím. Takže si můžem někdy dát pokec.

Taky mi zde nejdou smajlíci, jsou vypnutí, jenom moderátoři je mají asi zapnuté.
Indrová
Stálice
Stálice

Obrázky: 3768
Zůstatek v hotovosti: 827.74
V bance: 0.47
Věk: 60
Křestní jméno: Pavla
Specializace: pořád se učím něčemu novému i když jsem na vozíku

Nový příspěvekod Michael » 19. leden 2014, 19:02

Přesně jak píšete. Je to informační sekce fóra, která by měla zůstat přehledná. Smajlíci zde tedy záměrně nefungují, aby se nikdo nemohl nechat unést emocemi. Moderátoři z podstaty své funkce mohou skoro všude všechno, tak se na ně nezlobte a nezáviďte jim to. Starají se o pořádek, bez kterého by Dortomanie nebyla ani zdaleka tím, čím je.
Michael
Administrátor
Administrátor
Zabydlený(á)
Zabydlený(á)

Nový příspěvekod Indrová » 19. leden 2014, 19:19

Míšo, já se na ně v žádném případě nezlobím a už vůbec ne závidět, jen jsem to tak vydedukovala, že všichni je máme vypnuté a zapnuté jenom moderátoři, že to není žádná závada.
Indrová
Stálice
Stálice

Nový příspěvekod Dexi » 19. leden 2014, 19:30

Romík píše:Jenom kolik je tu registrovaných a k dnešnímu dni je 309 plateb a to někdo platil i 3x. Docela smutné nemyslíte? , o kterých jsem si myslela, že zaplatí a nic.

No, souhlasím, je to málo plateb a je to smutné. Ale na druhou stranu já třeba poprvé vůbec nenapsala, že jsem zaplatila a kolik. Proč? Nepotřebuji to všude hlásit, jak moc jsem poslušná. Michalovi platby přišly a já mám svědomí čisté. Kolik je takových lidí, kteří zaplatili, ale nepochlubili se? (Řečnická otázka, netřeba odpovídat)
Dexi

Obrázky: 274
Zůstatek v hotovosti: 609.46
Věk: 33
Křestní jméno: Dana
Specializace: moc toho neumím, ale snažím se :)

Nový příspěvekod OlgaC » 19. leden 2014, 19:56

Danuš, ten, kdo zaplatil, je vidět v tabulce na začátku tohoto tématu, takže každý, kdo chce, může se na ni podívat. Pochopitelně tam nejsou vidět částky a čísla účtů, to vidíš jen u sebe samotné, u ostatních ne, ale jména vidět jsou, takže tento přehled měla Romana na mysli. Jsou v tabulce úplně všichni, kdo zaplatili.
Zeptejte se, poradím, třeba o tom něco vím.
Pokud si nevíte s čímkoli rady, napište SZ, ráda pomůžu.
OlgaC
Globální moderátor
Globální moderátor
Těžký závislák
Těžký závislák

Obrázky: 6143
Zůstatek v hotovosti: 927.42
V bance: 17084.60
Věk: 52
Křestní jméno: Olina
Specializace: figurky, krajinkové terénní dorty, stavbičky

Nový příspěvekod Michael » 19. leden 2014, 19:57

To co vám přijde smutné, mně přijde naprosto úžasné. Netušil jsem, že se zapojí tolik lidí a mé odhady byly, přiznávám, naprosto skeptické.
Michael
Administrátor
Administrátor
Zabydlený(á)
Zabydlený(á)

Nový příspěvekod OlgaC » 19. leden 2014, 19:59

To jo, když jsem tvrdila, že přispěje aspoň 150 lidí, koukal na mě jak na blázna. :smich: A jsem moc ráda, že jsem se taky o tolik sekla. Hlavně mi vyrazili dech ti, co jen tak nakukují a přispěli, je vidět, že Dortoška oslovila hodně lidí, to je úžasný. :souhlas:
Zeptejte se, poradím, třeba o tom něco vím.
Pokud si nevíte s čímkoli rady, napište SZ, ráda pomůžu.
OlgaC
Globální moderátor
Globální moderátor
Těžký závislák
Těžký závislák

Obrázky: 6143
Zůstatek v hotovosti: 927.42
V bance: 17084.60
Věk: 52
Křestní jméno: Olina
Specializace: figurky, krajinkové terénní dorty, stavbičky

Nový příspěvekod Indrová » 19. leden 2014, 20:24

Tak to já, sama za sebe jsem hned neváhala s příspěvkem, protože jsem si uvědomila co všechno jsem se tady naučila, získala informace a inspirace, že kdybych jinak chtěla bez dortománie, musela bych projít několika kurzy a to ještě někam jezdit a hlavně tvrdě zaplatit, a někdy, což se mě už stalo, výsledek byl pomalu nulový.Zde se můžu ke všemu vracet, zeptat se, poradit se a na to čas na některých kurzech není reálné.
Indrová
Stálice
Stálice

Nový příspěvekod Nobstice » 19. leden 2014, 21:39

Michael píše:To co vám přijde smutné, mně přijde naprosto úžasné. Netušil jsem, že se zapojí tolik lidí a mé odhady byly, přiznávám, naprosto skeptické.

Jsem na tom úplně stejně.. byla jsem velký skeptik :nechapu: a jsem ráda, že mě realita přesvědčila o opaku. A ještě pro Romíka - přečti si název tohoto tématu..je to výhoda pro pravidelné návštěvníky, ne pro platící, pro ty se chystá něco jiného.
Máš - li něco na srdci, napiš tetce Nobstici
Pokud si nevíte s čímkoliv rady, napište SZ, poradím, pomůžu :-)
Číhám, číhám, na všechno se dívám. Oko mám bystré a jazyk břitký, leč srdce dobré - i když píšu výtky.
Nobstice
Globální moderátor
Globální moderátor
Těžký závislák
Těžký závislák

Obrázky: 1635
Zůstatek v hotovosti: 3123.28
V bance: 5016.95
Specializace: Dort má mít hezkou podložku a pěkné pozadí

Nový příspěvekod Gonzar » 19. leden 2014, 21:58

V osobním životě jsem pesimista, ale v zachránění Dortománie jsem věřila, že se to povede. Potkala jsem se již s dosti lidičkama z Dortomámie a těm jsem věřila, že společně nenecháme Dortománii padnout. Zdravím Vás všechny. Alena
Gonzar

Obrázky: 5
Zůstatek v hotovosti: 1711.92
Věk: 67
Křestní jméno: Alena
Specializace: AMATÉRSKÉ PEČENÍ

Nový příspěvekod Dexi » 19. leden 2014, 22:27

OlgaC píše:Danuš, ten, kdo zaplatil, je vidět v tabulce na začátku tohoto tématu, takže každý, kdo chce, může se na ni podívat. Pochopitelně tam nejsou vidět částky a čísla účtů, to vidíš jen u sebe samotné, u ostatních ne, ale jména vidět jsou, takže tento přehled měla Romana na mysli. Jsou v tabulce úplně všichni, kdo zaplatili.

Áhá, tak to jo, to se pak omlouvám.
Dexi

Obrázky: 274
Zůstatek v hotovosti: 609.46
Věk: 33
Křestní jméno: Dana
Specializace: moc toho neumím, ale snažím se :)

Nový příspěvekod Esther » 19. leden 2014, 22:50

A já tomu věřila! A stejně myslím, že je to fantastický, kolik lidí přispělo. bez ohledu na počet registrovaných. Příspěvek je dobrovolný a je fajn, že lidí a hlavně peněz se sešlo dostatek.

Michale, nezávidím smajlíky, jen mi zrovinka chyběly, aby moje vyjádření bylo lépe srozumitelné. Zrovna jsem se unášela emocemi. (Smajlík)

Pavli, to by bylo bezva. Tak naplánujem minisrazík!!!!
Esther

Nový příspěvekod Nobstice » 19. leden 2014, 22:57

Ses namlsala, co? :smich: :ahoj:
Číhám, číhám, na všechno se dívám. Oko mám bystré a jazyk břitký, leč srdce dobré - i když píšu výtky.
Nobstice
Globální moderátor
Globální moderátor
Těžký závislák
Těžký závislák

Nový příspěvekod Esther » 19. leden 2014, 22:58

Smajlík s vyplazeným jazykem!
Esther

Nový příspěvekod Indrová » 19. leden 2014, 23:08

Esther píše:Pavli, to by bylo bezva. Tak naplánujem minisrazík!!!!

Paráda, jsem pro!
Indrová
Stálice
Stálice

Nový příspěvekod matahary » 19. leden 2014, 23:51

mojanek píše:Já jsem na srazu nikdy nebyla, ale moc ráda bych někdy šla. To mi ale chceš říct, že tam můžu být jako páté kolo u vozu, protože nepatřím do žádné skupiny? A ty skupinky se mezi sebou nebavi?

Nechce se mi polemizovat co kdo jak myslel , nebo řekl.V případě komentáře Romíka, bych řekla ,že to byla poněkud nešťastná fomulace,ale pochopitelně může to tak cítit.
Každý jsme jednou na dortošce začínal a dnes o mne tak trochu vědí.
Nikoho jsem tu neznala a na prvním srazu obdivně hleděla na své ikony z časopisu, docela se bála zapojit do řeči . Jenže pak jsem zjistila, že jsou o naprosto normální holky ..
Nikdy jsem si neuměla představit ,že si najdu tolik přátel a to vlastně po internetu ,nyní si píšeme , párkrát do roka se sejdeme a voláme- že Esterko(a to mne v Praze ani nepoznala).
To že se kamárádky srdečně vítají a mají si co říci, není nic nezvyklého , je jen na tobě , zda se sama zapojíš - není důvod mít obavou stažený žaludek, hlavy netrháme(ani já ne).
A ještě k jakémusi kastování -a vyčleňování dle barev - nejednalo se o vyvyšování - jen jsme si chtěli trochu více osobně pohvořit, jen mezi náma holkama co se více známe - ne vše je dobré veřejně troubit do světa, proto ten uzavřený koutek.
K ověřenému uživateli - tento koutek nás má jednoduše ochránit a důvěra se opravdu nedá koupit za 250 Kč.
A to ,že jsem zaplatila příspěvek,já nebo kdokoliv jiný,musí každý vědět proč to udělal, já mám jediný důvod proč to dělám - našla jsem tu hromadu přátel a to je k nezaplacení.Konec konců bylo hrozně milé jak jste mne na soutěži podporovaly a pomáhaly - děkuji.
Takže jednoduše neváhej a piš,vydej se na nějaký srazík a když nebudeš vědět klidně se ptej, my jsme tu všechny normální. - Ono to přísloví - sedávej panenko v koutě .. ..fakt nefunguje.
matahary
Pečený(á)-vařený(á)
Pečený(á)-vařený(á)

Obrázky: 2295
Zůstatek v hotovosti: 385.03
V bance: 621.20
Věk: 47
Křestní jméno: Marta
Specializace: vše co je k jídlu - sladké i slané

Nový příspěvekod Nobstice » 19. leden 2014, 23:55

Jasně, není třeba se schovávat.. vlastně je to v podstatě sebezničující, bo v našem věku už nás nikdo hledat nebude :smich: :smich:
Nobstice
Globální moderátor
Globální moderátor
Těžký závislák
Těžký závislák

Nový příspěvekod pobo » 22. leden 2014, 19:13

Jsem tady na DM registrována necelé 3 měsíce, za tu krátkou dobu jsem se díky vám naučila tolik, co by se vešlo do několika kurzů, takže poslat příspěvek bylo pro mne samozřejmostí, za kurzy bych zaplatila nmnohem více. Výhodu "ověřeného uživatele" zatím moc nechápu, jsou věci, se kterými se nesvěřím nikomu a pak jsou jiné, které řeknu komukoli a nevadí, že si je přečte i někdo cizí a těch je většina. Jste tady bezva perta, kterou spojuje stejná záliba a to je fajn. Ráda bych se připojila k partě děvčat z olomoucka, zejména bych se ráda setkala Pavli s Tebou, obdivuji tvou práci a hned jak jsem viděla několik tvých dortů má myšlenka byla - poznat Tě osobně a vzhledem k tomu, že nebydlíš daleko - zvládla bych to od nás i na kole, ve mě ta myšlenka stále hlodá. A teď tady čtu, že se domlouváte na nějakém možném setkání v Olomouci, tak to bych se ráda přidala a poznala i jiné dortařinky. Bylo by fajn, kdybyste mi daly vědět, prosím.
pobo
Občasný přispivatel
Občasný přispivatel

Obrázky: 166
Zůstatek v hotovosti: 222.58
Věk: 59
Křestní jméno: Yvona
Specializace: Žít a tvořit

Nový příspěvekod Romík » 22. leden 2014, 22:54

Michael píše:Nespojujte nespojitelné.
Koutek pro ověřené je tu pro ty, kteří jsou velice aktivní. To ale neznamená, že tím automaticky získají přístup na témata a akce, které plánujeme jen a pouze pro platící. Platící toho dostanou časem mnohem víc, než jen jeden uzavřený koutek.

Zpřístupnit koutek pro ověřené všem platícím, to by znamenalo popřít to, o čem tento koutek má být. Tedy o bezpečí.
Za bezpečí se nedá přece zaplatit - to by už nebylo bezpečí, ale velké nebezpečí. Zaplatit může kdokoliv, koho nikdo nezná.

Michale , děkuji , toto jsi mi opravdu moc dobře vysvětlil.
Takto mi to stačí a jsem ráda, že vysvětlení bylo k dané věci, která byla v mém prvním příspěvku.
Romík
Zapojující se začátečník
Zapojující se začátečník

Nový příspěvekod ivanaD » 30. leden 2014, 19:59

Pečlivě jsem si přečetla podmínky výhod ověřeného uživatele i celou diskuzi. Plně chápu zvolená pravidla. Ano a i já patřím mezi ty, které mrzí, že nejsou členy této skupiny. Ale je jenom na nás, jak se k daným pravidlům postavíme. Věřím, že i já budu časem patřit mezi ověřené uživatele.
ivanaD
Pokročilý začátečník
Pokročilý začátečník

Obrázky: 29
Zůstatek v hotovosti: 141.07
Věk: 38
Křestní jméno: Ivana
Specializace: učím se, ale je to zábava

Předchozí

Zpět na Aktuální informace / Závazná pravidla