• Uživatelské galerie V.I.P.
 Arielll
Chcete zde být uvedeni?

Členský příspěvek

Týkající se provozu stránek, návrhy na nové oblasti, funkce, vylepšení či změny.

Moderátor: Michael

Členský příspěvek

Nový příspěvekod evickaraskova » 23. leden 2016, 11:23

Ahoj Michale!Chci se zeptat, jak je to s příspěvkem.Poslala jsem koncem roku peníze,ale ještě jsem nedostala žádnou zprávu,že jste to dostali.Nevím,kde bych se na to mohla podívat.A taky by mě zajímalo,jak si na tom stojí Dortománie?Jestli Vám ty příspěvky pokryjí náklady, nebo jste v mínusu?Děkuji.A ať se daří a Dortománie je tu s námi ještě hódně,hódně dlouho!
evickaraskova
Rozkoukávající se začátečník

Zůstatek v hotovosti: 100.45
Věk: 61
Křestní jméno: Eva
Specializace: Nováček a samouk

Re: Členský příspěvek

Nový příspěvekod HeRa » 15. únor 2016, 09:32

Taky by mě zajímalo, jak si stojí dortomanie, ale tady to nikomu nestálo ani za odpověď.
HeRa
Zabydlený(á)
Zabydlený(á)

Obrázky: 1234
Zůstatek v hotovosti: 317.62
V bance: 2447.43
Věk: 53
Křestní jméno: Radka
Specializace: vyřádím se na čoko dortech

Nový příspěvekod Michael » 15. únor 2016, 21:49

Příspěvky je možné sledovat ZDE.
Každý, kdo přispěl a podařilo se platbu úspěšně spárovat (viz nad tabulkou informace o konkrétním variabilním symbolu), by se měl v této tabulce najít.

A jak si stojí dortomanie?
Je vidět částečně z tabulky, kde jsou zobrazeny nyní veškeré platby (před povinným zdaněním a odvodem DPH).
Doplnil jsem i příjem z reklamy, ovšem i tak je patrno, že provoz stránek dotujeme.

I přes to nemáme v plánu organizovat další hromadnou sbírku, jaká proběhla v roce 2013,
kdy se díky nákupu serveru podařilo znatelně uspořit na měsíčních nákladech a zajistit tak provoz na další roky.

Chce-li někdo na provoz stránek přispět, bránit se nebudeme, ale je to dobrovolný příspěvek a jeho výše závisí jen na vás.
Protože však něčím živi být musíme, nemůžeme se stránkám věnovat tak, jak bychom chtěli, ale musíme si peníze vydělávat jinou činností.
Proto se zde poslední dobou prakticky nevyskytujeme. Tímto se zároveň omlouváme za zpožděnou odpověď.
Michael
Administrátor
Administrátor
Zabydlený(á)
Zabydlený(á)

Obrázky: 658
Zůstatek v hotovosti: 9143.94
V bance: 0.17
Věk: 43

Nový příspěvekod evickaraskova » 18. únor 2016, 20:49

Michale ,díky za odpověď.Strašně moc mě mrzí,že je Dortoška v mínusu!Nedovedu si představit,že by nebyla!Vždyť těch 300Kč za rok, není nic přemrštěného.Tak holky ,přece nedopustíme,aby už nefungovala!!!
evickaraskova

Zůstatek v hotovosti: 100.45
Věk: 61
Křestní jméno: Eva
Specializace: Nováček a samouk

Zpět na Náměty, připomínky, pochvaly či výtky